Regały magazynowe

Deutsch
 

Regały paletowe

Regały paletowe wysokiego składowania to uniwersalne regały, które sprawdzą się przy składowaniu małych i dużych ilości towarów. Regały paletowe zbudowane są z pionowych ram oraz trawersów (poziome belki), wykonanych z zamkniętych profili. Dodatkowo zastosowane są zabezpieczenia: są to trzy zaczepy wraz z zawleczką, dzięki którym  trawersy są zamontowane bezpiecznie i stabilnie.

Regały paletowe wysokiego składowania charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Ramy wykonane są z blachy walcowanej na zimno. Do ram użyto blachy o różnych grubościach w zależności od tego, jak duży ciężar ma być składowany na regałach, stąd posiadamy regały o grubości blachy: 1,85 ; 2,2 ; 2,5  mm. W zależności od zastosowania danego regału paletowego jego rama jest produkowana z inną liczbą zgięć, tak aby regały mogły być montowane na odpowiednią wysokość oraz były wytrzymałe pod względem ciężaru i typu towarów, jakie mają być na nich składowane. Wszystkie z naszych regałów paletowych wysokiego składowania malowane są proszkowo, a na życzenie klienta możemy wykonać regały paletowe z blachy ocynkowanej.

Regały paletowe Regały paletowe

 

Dane techniczne ramy

Wysokość: od 1,8 m do 15 m
Głębokość: według potrzeb klienta
Obciążenie: do 30000 kg na pole

Dane techniczne trawersy

Długość: 1800mm, 2200mm, 2700mm, 3300mm, 3600mm.
Obciążenie: od 600 kg do 2250 kg miejsce paletowe.

Regały paletowe Regały paletowe Regały paletowe Regały paletowe Regały paletowe Regały paletowe

Zapraszamy do współpracy. Chętnie przygotujemy dla Państwa wycenę regałów paletowych. Działamy na terenie całego kraju, głównie w miastach: Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Wrocław, Warszawa, Łódź. Zapraszamy!