Regały magazynowe

Deutsch
 

Skup regałów magazynowych używanych

Nasza firma stale się rozwija i poszerza swoją działalność, aby móc zapewnić Państwu kompleksową obsługą w zakresie sprzedaży regałów magazynowych. Zapewniamy montaż regałów magazynowych oraz skup regałów magazynowych - używanych, gdy nadejdzie potrzeba ich wymiany.

Stawiamy sobie za cel stworzenie pełnego zakresu usług dla branży logistycznej i magazynowej, dlatego oferujemy szeroki wybór regałów: regały wysokiego składowania, regały wspornikowe, regały wjezdne, regały przepływowe i wiele innych.

Ofertę skupu regałów magazynowych - używanych kierujemy do wszystkich firm zajmujących się składowaniem oraz magazynowaniem towarów. Firmy, które posiadają regały i planują je wymienić na nowe, mogą z nami nawiązać korzystną współpracę w tym zakresie. Wykonamy kompleksowo demontaż starych regałów oraz montaż nowych.

Do skupu regałów magazynowych - używanych przyjmujemy regały spełniające podstawowe normy bezpieczeństwa oraz regały, które nadają się do dalszego użytkowania. Każde z odkupionych regałów bardzo dokładnie sprawdzamy pod względem norm bezpieczeństwa, aby nowy klient był z nich w pełni zadowolony. Z uwagi na to, że regały używane nie są tak proste w montażu, oferujemy wykonanie przez naszą firmę usługi montaż regałów magazynowych.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami, aby zapoznać się ze szczegółami oferty.