Regały wjezdne

Regały wjezdne to jeden z najlepszych sposobów na maksymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej. Te regały magazynowe sprawdzą się najlepiej, gdy składowane będą na nich towary jednorodne, których składowanie w magazynie jest stosunkowo krótkie. Wykorzystać tu można system LIFO lub FIFO. Stosując ten typ regałów magazynowych można w sposób funkcjonalny wykorzystać aż 90% jego powierzchni, ograniczając przy tym np. drogi transportowe do minimum, gdyż obsługa towaru jest wykonywana tylko z jednej strony.

Regały wjezdne mogą być regałami wysokiego składowania, wszystko zależy od tego, jaką dysponujemy przestrzenią magazynową. Regały wjezdne ułatwiają proces składowania towarów dzięki temu, że wózki widłowe wjeżdżają w głąb regałów, swobodnie umieszczając ładunek w odpowiednim miejscu na regale.

Popracujmy razem

  Regały te pozwalają w sposób uporządkowany i funkcjonalny składować towary. Są dodatkowo stabilne oraz wytrzymałe, co potwierdzają posiadane znaki jakości nadane zgodnie z rygorystycznymi normami europejskimi.

  Dane techniczne

  Wysokość: od 1,8 m do 18 m
  Głębokość pola: uzależniona
  od wykorzystywanych palet
  Obciążenie: wg indywidualnych wyliczeń.

  Zapraszamy Państwa do współpracy. Wykonamy bezpłatną wycenę oraz zaproponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Wykonujemy również montaż regałów magazynowych. Działamy na obszarze całego kraju, w tym w miastach: Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Wrocław, Warszawa, Łódź. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania!

  Przykładowe realizacje

  Nasi klienci

  Lista naszych klientów nieustannie się poszerza. Dumni jesteśmy ze współpracy z nimi i cieszymy się, że rozwiązania, które im dostarczamy doskonale spełniają swoje zadania.