Regały wjezdne

Regały wjezdne to jeden z najlepszych sposobów na maksymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej. Te regały magazynowe sprawdzą się najlepiej, gdy składowane będą na nich towary jednorodne, których składowanie w magazynie jest stosunkowo krótkie. Wykorzystać tu można system LIFO lub FIFO. Stosując ten typ regałów magazynowych można w sposób funkcjonalny wykorzystać aż 90% jego powierzchni, ograniczając przy tym np. drogi transportowe do minimum, gdyż obsługa towaru jest wykonywana tylko z jednej strony.

Regały wjezdne mogą być regałami wysokiego składowania, wszystko zależy od tego, jaką dysponujemy przestrzenią magazynową. Regały wjezdne ułatwiają proces składowania towarów dzięki temu, że wózki widłowe wjeżdżają w głąb regałów, swobodnie umieszczając ładunek w odpowiednim miejscu na regale.

Popracujmy razem

  Regały te pozwalają w sposób uporządkowany i funkcjonalny składować towary. Są dodatkowo stabilne oraz wytrzymałe, co potwierdzają posiadane znaki jakości nadane zgodnie z rygorystycznymi normami europejskimi.

  Dane techniczne

  Wysokość: od 1,8 m do 18 m
  Głębokość pola: uzależniona
  od wykorzystywanych palet
  Obciążenie: wg indywidualnych wyliczeń.

  Zapraszamy Państwa do współpracy. Wykonamy bezpłatną wycenę oraz zaproponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Wykonujemy również montaż regałów magazynowych. Działamy na obszarze całego kraju, w tym w miastach: Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Wrocław, Warszawa, Łódź. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania!

  Dlaczego warto zamówić regały wjezdne w LTM?

  LTM to jeden z najbardziej cenionych dystrybutorów regałów magazynowych w Polsce. Dostarczamy regały największym firmom, które oczekują znakomitej jakości, krótkich terminów realizacji oraz korzystnej oferty. Wśród naszych klientów są tacy potentaci rynku, jak sieć sklepów Biedronka, JYSK, sieć hurtowni budowlanych BUD MAT, WIELTON czy autoryzowani dealerzy Mazdy.

  W LTM dobrze wiemy, że regały magazynowe muszą wspierać biznesy naszych klientów. Dlatego dostarczamy wyłącznie konstrukcje sprawdzonych, renomowanych producentów, udowadniając przy tym, że wysoka jakość wcale nie musi być droga.

  Regały wjezdne to specjalistyczne rodzaje regałów, które firmy zamawiają z myślą o intensywnym i długotrwałym użytkowaniu. Dlatego proponujemy takie konstrukcje, które są na to przygotowane i z całą pewnością spełnią Państwa oczekiwania jakościowe i funkcjonalne.

  LTM to nie tylko dystrybutor regałów magazynowych. Służymy Państwu również fachowym doradztwem na etapie doboru odpowiednich regałów, podpowiadając najlepsze rozwiązania pod względem trwałości, wykorzystania dostępnego miejsca oraz oczywiście ceny. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu – w odpowiedzi doradca LTM przygotuje dla Państwa wstępną, niezobowiązującą ofertę.

  Regały wjezdne dostarczamy na terenie całego kraju. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami, które utwierdzą Państwa w przekonaniu, że jesteśmy rzetelnym, profesjonalnym i godnym zaufania partnerem biznesowym.

  W ofercie LTM znajdą Państwo nie tylko nowe, wyprodukowane na zamówienie regały wjezdne, ale także konstrukcje z drugiej ręki. Używane regały magazynowe to bardzo dobry wybór dla tych firm, które dysponują ograniczonym budżetem, a jednocześnie chcą wejść w posiadanie regałów renomowanych producentów. Gwarantujemy bardzo dobry stan techniczny dostarczonych konstrukcji, które przed wysłaniem do klienta są drobiazgowo sprawdzane przez naszych ekspertów pod kątem ewentualnych uszkodzeń.

  Przykładowe realizacje

  Nasi klienci

  Lista naszych klientów nieustannie się poszerza. Dumni jesteśmy ze współpracy z nimi i cieszymy się, że rozwiązania, które im dostarczamy doskonale spełniają swoje zadania.