Antresole

Wśród regałów magazynowych znaczące miejsce zajmują antresole magazynowe, dzięki którym w bardzo prosty sposób możemy stworzyć dodatkową przestrzeń do składowania w magazynie. Antresole magazynowe efektywnie wykorzystują powierzchnie umiejscowione wysoko, dając gwarancję dobrego zagospodarowania każdej dostępnej przestrzeni do celów magazynowych. Ich największą zaletą jest to, że dostępne są w systemie modułowym, pozwalającym dowolnie zagospodarować przestrzeń.

Popracujmy razem

    Antresole magazynowe wykonane są ze stalowych profili i dwuteowników. Do naszych antresol wykorzystujemy stal najwyższej jakości, aby nasze regały magazynowe i antresole spełniały swoje zadania przez długie lata oraz spełniały wszystkie normy bezpieczeństwa. Dodatkowo każdy element wchodzący w skład antresoli lub regałów magazynowych jest malowany proszkowo lub ocynkowany, co zdecydowanie przedłuża żywotność oferowanych przez nas regałów. Każde łączenie elementów składowych antresol jest wykonane za pomocą śrub i nakrętek, które posiadają odpowiednie atesty. Każdy z naszych regałów magazynowych spełnia rygorystyczne normy europejskie.

    Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której posiadamy nie tylko antresole, ale również i różnorodne regały magazynowe. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie całego kraju, a szczególnie w miastach: Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Wrocław, Warszawa, Łódź. Chętnie przedstawimy Państwu możliwości, jakie dają nasze regały magazynowe i antresole.

    Przykładowe realizacje

    Nasi klienci

    Lista naszych klientów nieustannie się poszerza. Dumni jesteśmy ze współpracy z nimi i cieszymy się, że rozwiązania, które im dostarczamy doskonale spełniają swoje zadania.