Regały wspornikowe

Regały wspornikowe mają zastosowanie w składowaniu towarów dłużycowych (np. deski, rury, pręty), płyt oraz profili w pozycji pionowej lub poziomej. Świetnie sprawdzą się w składowaniu ciężkich towarów, jak również mogą być wielopoziomowymi regałami magazynowymi z przeznaczeniem do składowania stosunkowo lekkich i średnich gabarytowo towarów. Obciążenie regału jest dobierane w sposób indywidualny, w zależności od tego jaki jest odstęp pomiędzy ramionami, wysokość regału oraz długość ramion.

Regały wspornikowe mają bardzo wytrzymałą konstrukcję, której największym atutem jest prostota montażu. regały magazynowe tego typu zapewniają efektywność składowania, a przede wszystkim umożliwiają łatwe manewrowanie towarem.

Popracujmy razem

  Regały wspornikowe śmiało można stosować wewnątrz jak i na zewnątrz magazynu (zewnętrzny regał wspornikowy można wyposażyć w dodatkowy daszek zabezpieczający, chroniący składowane na nim towary). Nośność takiego regału magazynowego dobierana jest w sposób indywidualny, w zależności od indywidualnych potrzeb składowania

  Dane techniczne

  Wysokość: od 1,8 m do 8 m
  Długość ramienia: od 0,5 m do 2,5 m
  Obciążenie: wg indywidualnych wyliczeń.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na regały wysokiego składowania oraz regały wspornikowe. Wykonujemy również montaż regałów magazynowych. Zapraszamy do współpracy na terenie całego kraju oraz w miastach:  Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Wrocław, Warszawa, Łódź. Zapraszamy.

  Nasi klienci

  Lista naszych klientów nieustannie się poszerza. Dumni jesteśmy ze współpracy z nimi i cieszymy się, że rozwiązania, które im dostarczamy doskonale spełniają swoje zadania.