Regały magazynowe

Regały magazynowe to podstawowe wyposażenie każdego magazynu. Im lepiej są one dobrane do warunków składowania, materiałów lub produktów, które mają na nich zostać umieszczone, tym sprawniej przebiega cały proces logistyczny. Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą na regały magazynowe oraz usługami związanymi z doradztwem logistycznym, aby magazyn był funkcjonalny i wygodny podczas codziennych załadunków i rozładunków.

Popracujmy razem

  W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę regałów magazynowych. Wśród nich dostępne są:

  Regały przepływowe

   

  regały wjezdne

   

  regały wysokiego składowania

   

  regały wspornikowe

   

  regały półkowe

   

  antresole

   

  regały przepływowe

   

  zabudowy piętrowe

   

  Posiadając tak duży wybór regałów magazynowych możemy zaplanować każdą przestrzeń, która w logistyce jest bardzo ważna. Oferowane przez nas regały magazynowe to produkty najwyższej jakości. Każdy z regałów posiada zgodność z normami FEM oraz EN 15512. Stawiamy na wytrzymałość, solidność i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Dodatkowo nasze regały magazynowe w bardzo prosty sposób można montować oraz demontować, co ułatwia przeprowadzenie zmian w zagospodarowaniu przestrzeni roboczej każdego magazynu. W zależności od Państwa potrzeb dobierzemy regały magazynowe o odpowiednim udźwigu półek. Każdy z naszych regałów może zostać pomalowany farbą ze specjalnym atestem PZH, co umożliwi przechowywanie żywności na regałach. Zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta jest dostępna w każdym większym mieście w Polsce, a szczególnie w miastach: Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Wrocław, Warszawa, Łódź. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania!

  Warto zaufać fachowemu doradztwu LTM!

  Jeśli nie wiedzą Państwo, jakie regały magazynowe najlepiej sprawdzą się w Państwa przedsiębiorstwie, to już teraz zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Doradca LTM pozna Państwa potrzeby, a następnie zaproponuje odpowiednią konstrukcję – zarówno pod względem parametrów wytrzymałościowych, jak i sposobu obsługi, składowania towarów oraz wymiarów.

  Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych i cenionych przez klientów dystrybutorów regałów magazynowych w Polsce. Dobraliśmy i dostarczyliśmy regały, które dziś są użytkowane przez takie marki, jak sieć sklepów Biedronka, sieć sklepów JYSK, sieć hurtowni budowlanych BUD MAT, autoryzowani dealerzy Mazda czy WIELTON.

  Stawiamy na bardzo dobrą, partnerską współpracę z klientami. Jako eksperci w dziedzinie regałów magazynowych możemy podpowiedzieć najlepsze rozwiązania, które są dostępne na Państwa kieszeń. Nieprzypadkowo dostarczamy regały magazynowe w całej Polsce, a nasi klienci znajdują się w takich miastach, jak Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Wrocław, Warszawa czy Łódź.

  W ofercie LTM znajdują się również używane regały magazynowe. To bardzo atrakcyjna propozycja dla przedsiębiorców, którzy dysponują ograniczonym budżetem, a przy tym nie mają specjalnych wymagań w zakresie np. perfekcyjnego dopasowania regałów do konkretnego budynku.

  Wszystkie używane regały magazynowe są wnikliwie sprawdzane przed wysłaniem do klienta. Kontrolujemy je pod kątem jakościowym, estetycznym oraz wytrzymałościowym, dzięki czemu mają Państwo pewność, że zamówiona konstrukcja spełni Państwa oczekiwania.

  Regały magazynowe nie tylko ułatwiają utrzymanie porządku na zapleczu, ale również muszą zapewniać bezpieczeństwo ludziom pracującym na magazynie oraz składowanym towarom. Tutaj nie ma miejsca na przypadkowe rozwiązania – warto postawić na jakość gwarantowaną przez najlepszych producentów. Sprawdzonym dystrybutorem takich regałów magazynowych jest LTM.

  Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i wysyłania zapytań ofertowych.

  Przykładowe realizacje

  Nasi klienci

  Lista naszych klientów nieustannie się poszerza. Dumni jesteśmy ze współpracy z nimi i cieszymy się, że rozwiązania, które im dostarczamy doskonale spełniają swoje zadania.