Regały magazynowe

Regały magazynowe to podstawowe wyposażenie każdego magazynu. Im lepiej są one dobrane do warunków składowania, materiałów lub produktów, które mają na nich zostać umieszczone, tym sprawniej przebiega cały proces logistyczny. Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą na regały magazynowe oraz usługami związanymi z doradztwem logistycznym, aby magazyn był funkcjonalny i wygodny podczas codziennych załadunków i rozładunków.

Popracujmy razem

  W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę regałów magazynowych. Wśród nich dostępne są:

  Regały przepływowe

   

  regały wjezdne

   

  regały wysokiego składowania

   

  regały wspornikowe

   

  regały półkowe

   

  antresole

   

  regały przepływowe

   

  zabudowy piętrowe

   

  Posiadając tak duży wybór regałów magazynowych możemy zaplanować każdą przestrzeń, która w logistyce jest bardzo ważna. Oferowane przez nas regały magazynowe to produkty najwyższej jakości. Każdy z regałów posiada zgodność z normami FEM oraz EN 15512. Stawiamy na wytrzymałość, solidność i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Dodatkowo nasze regały magazynowe w bardzo prosty sposób można montować oraz demontować, co ułatwia przeprowadzenie zmian w zagospodarowaniu przestrzeni roboczej każdego magazynu. W zależności od Państwa potrzeb dobierzemy regały magazynowe o odpowiednim udźwigu półek. Każdy z naszych regałów może zostać pomalowany farbą ze specjalnym atestem PZH, co umożliwi przechowywanie żywności na regałach. Zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta jest dostępna w każdym większym mieście w Polsce, a szczególnie w miastach: Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Wrocław, Warszawa, Łódź. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania!

  Przykładowe realizacje

  Nasi klienci

  Lista naszych klientów nieustannie się poszerza. Dumni jesteśmy ze współpracy z nimi i cieszymy się, że rozwiązania, które im dostarczamy doskonale spełniają swoje zadania.