Montaż regałów magazynowych

Stawiamy na rozwój oraz kompleksową obsługę klienta. Dlatego zakres naszej działalności poszerzamy o nową usługę, jaką jest montaż regałów magazynowych. Dzięki temu, że oferujemy szeroki wybór regałów magazynowych, wśród których są regały paletowe, regały używane, Regały wysokiego składowania oraz wiele innych, możemy od razu je u Państwa złożyć i przygotować do użytkowania.

Korzystając z naszych kompleksowych usług, możecie Państwo zaoszczędzić czas i pieniądze. Gwarantujemy, że działamy szybko i rzetelnie, dokładając wszelkich starań, aby zlecenie zostało wykonane zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Posiadamy kadrę doskonale przygotowanych i wyszkolonych fachowców, którzy są wyspecjalizowani w montażu regałów magazynowych. Oprócz tego możemy się zająć montażem oraz demontażem starych regałów, wszystko w zależności od zgłaszanych potrzeb.

Popracujmy razem

     Jako firma specjalizująca się w sprzedaży regałów oraz wykonująca ich montaż, posiadamy liczne certyfikaty jakości oraz bezpieczeństwa. Jesteśmy także po to, aby pomóc Państwu w zaplanowaniu przestrzeni magazynowej.

    Zapraszamy Państwa do kontaktu. Nasi specjaliści doradzą oraz zaproponują optymalne rozwiązania.

    Nasi klienci

    Lista naszych klientów nieustannie się poszerza. Dumni jesteśmy ze współpracy z nimi i cieszymy się, że rozwiązania, które im dostarczamy doskonale spełniają swoje zadania.