Regały przepływowe

Regały przepływowe to kolejna generacja regałów wjezdnych. Dzięki temu, że posiadają moduły rolkowe, ładunki na nich składowane w prosty sposób przy wykorzystaniu lekkiego nachylenia rolek umożliwiających ruch grawitacyjny towarów – przesuwają się na koniec regału zgodnie z zasadą FIFO (pierwsze weszło, pierwsze wyszło). Możliwe jest również wykorzystanie systemu LIFO.

Ten typ regałów sprawdza się bardzo dobrze w tych magazynach, gdzie przepływ towarów jest bardzo szybki i duży. Regały przepływowe szczególnie dobrze usprawniają magazynowanie towarów spożywczych, farmaceutycznych, chemicznych, ale również sprawdzą się w branży motoryzacyjnej czy w sektorze dystrybucji.

Popracujmy razem

  Regały przepływowe można dostosować do indywidualnych potrzeb wynikających ze specyfiki pracy danego magazynu. Regały te sprawdzą się także w przypadku magazynowania bardzo ciężkich ładunków, gdyż dostępne są rolki umożliwiające udźwig towarów mających nawet ponad 1200 kg. Regały magazynowe przepływowe mogą zoptymalizować przestrzeń magazynową, jak i wykonywaną w nim pracę, ponieważ regały przepływowe zdecydowanie eliminują utrudnienia związane chociażby z załadunkiem palet czy też optymalizują kontrolę magazynowanych produktów. Dodatkową zaletą regałów przepływowych jest to, że na każdym z nich możliwe jest składowanie ładunków innego rodzaju.

  Dane techniczne

  Wysokość: od 1,8 m do 18 m
  Głębokość pola: uzależniona od wykorzystywanych palet
  Obciążenie: wg indywidualnych wyliczeń.

  Zapraszamy do współpracy. Przygotujemy dla Państwa bezpłatną wycenę zgodną z indywidualnymi potrzebami. Działamy na terenie całego kraju, także w największych miastach:  Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Wrocław, Warszawa, Łódź. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

  Nasi klienci

  Lista naszych klientów nieustannie się poszerza. Dumni jesteśmy ze współpracy z nimi i cieszymy się, że rozwiązania, które im dostarczamy doskonale spełniają swoje zadania.