Regały używane

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju regały magazynowe używane, które pozyskujemy w ramach prowadzonej usługi, jaką jest skup regałów magazynowych używanych. Dzięki szerokiej ofercie regałów używanych możecie Państwo znacząco obniżyć koszty wyposażenia magazynu, nie tracąc na jego funkcjonalności.

W naszej ofercie posiadamy regały używane tylko w dobrym stanie technicznym, aby w dalszym ciągu spełniały swoje zadanie i były bezpieczne w użytkowaniu. Prowadząc skup regałów magazynowych dokładamy wszelkiej staranności, aby w późniejszej sprzedaży oferować naszym klientom asortyment spełniający wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Jest to dla nas priorytet.

Zapraszamy do kontaktu z nami, ponieważ naszą ofertę na skup regałów magazynowych używanych oraz ich sprzedaż przedstawiamy tylko na indywidualne zapytania klientów.

Popracujmy razem

  Kiedy warto zdecydować się na regały używane?

  Używane regały magazynowe to naturalna propozycja dla przedsiębiorców, którzy nie dysponują wystarczającym budżetem na zakup fabrycznie nowych regałów, tym bardziej na indywidualne zamówienie. Takie regały rzeczywiście są kosztowne i mogą być poza zasięgiem np. dopiero startującej firmy, której właściciel nie ma dużych środków na początku rozkręcania działalności.

  Regały używane interesują również tych przedsiębiorców, którzy chcą jedynie uzupełnić swoje zaplecze magazynowe o kilka konstrukcji do przechowywania towarów. Nie oczekują perfekcyjnego dopasowania do posiadanej przestrzeni, mniejsze znaczenie ma dla nich estetyka, natomiast liczy się przede wszystkim solidność, funkcjonalność oraz dobra cena.

  Używane regały mogą być znakomitym wyborem również w sytuacji, gdy przedsiębiorca nie chce inwestować dużych pieniędzy w posiadane zaplecze magazynowe. Posłużmy się tutaj prostym przykładem. Jeśli firma X ma już na oku nowy budynek magazynowy lub planuje jego budowę w przeciągu np. 2-3 lat, to oczywiste jest, że nie będzie teraz inwestować sporej gotówki w zakup fabrycznie nowych regałów magazynowych. Poprzestanie na konstrukcjach z drugiej ręki, które posłużą jej w okresie przejściowym i w tym czasie nie stracą zanadto na wartości (będzie można je jeszcze korzystnie sprzedać).

  Dlaczego to się opłaca?

  Podstawowym powodem, dla którego można polecić zakup używanych regałów magazynowych, jest oczywiście duża oszczędność pieniędzy. Różnica cenowa w stosunku do fabrycznie nowych regałów może być nawet kilkukrotna. To przemawia do wyobraźni.

  Warto natomiast wspomnieć także o innej zalecie, czyli ograniczeniu produkcji odpadów. Zakup używanych regałów magazynowych to odpowiedzialna decyzja, która znakomicie wpisuje się w ideę Zero Waste – ważną dla coraz większej grupy przedsiębiorców.

  Nie bez znaczenia jest również oszczędność czasu. Używane regały magazynowe są dostępne praktycznie od ręki, gotowe do przetransportowania i montażu w Twoim magazynie. To o wiele szybsze rozwiązanie niż produkcja regałów na indywidualne zamówienie.

  Skąd pochodzą używane regały?

  Regały magazynowe z drugiej ręki pochodzą przede wszystkim z likwidacji magazynów należących do różnych przedsiębiorstw. Często firmy albo całkowicie rezygnują z przestrzeni magazynowej (i pozbywają się regałów oraz innych elementów zabudowy), albo decydują się na wymianę posiadanych regałów – w takiej sytuacji mogą je sprzedać, najlepiej firmie zajmującej się dalszą dystrybucją zdemontowanych konstrukcji.

  Czy trzeba się obawiać używanych regałów magazynowych?

  Absolutnie nie, natomiast jest to również uzależnione od źródła ich pochodzenia. Jeśli rozważasz zakup używanych regałów magazynowych, to w pierwszej kolejności znajdź zaufanego dostawcę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą LTM – czołowego dystrybutora regałów magazynowych w Polsce.

  Oferujemy używane regały z pewnego źródła, drobiazgowo sprawdzone przez naszych ekspertów przed dalszą sprzedażą. Są to produkty pełnowartościowe, w 100% sprawne, wolne od wad technicznych, w bardzo dobrym stanie wizualnym (również po odnowieniu).

  Kupując używane regały magazynowe od LTM masz pewność, że inwestujesz w solidne konstrukcje, które posłużą Twojej firmie jeszcze przez wiele lat. W naszej ofercie znajdziesz różne typy regałów, w tym wysokiego składowania, wjezdne, przepływowe, półkowe, wspornikowe, a także zabudowy piętrowe i antresole magazynowe.

  Oferujemy używane regały magazynowe czołowych, renomowanych producentów, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania pod względem tak jakości wykonania, jak i funkcjonalności. Już teraz skontaktuj się z nami, przedstaw nam swoje potrzeby, a eksperci LTM przygotują dla Ciebie indywidualną, bardzo korzystną ofertę.

  Używane regały magazynowe dostarczamy klientom w całej Polsce, w tym w Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Warszawie czy Wrocławiu.  

  Przykładowe realizacje

  Nasi klienci

  Lista naszych klientów nieustannie się poszerza. Dumni jesteśmy ze współpracy z nimi i cieszymy się, że rozwiązania, które im dostarczamy doskonale spełniają swoje zadania.