Regały paletowe

Regały paletowe wysokiego składowania to uniwersalne regały, które sprawdzą się przy składowaniu małych i dużych ilości towarów. Regały paletowe zbudowane są z pionowych ram oraz trawersów (poziome belki), wykonanych z zamkniętych profili. Dodatkowo zastosowane są zabezpieczenia: są to trzy zaczepy wraz z zawleczką, dzięki którym trawersy są zamontowane bezpiecznie i stabilnie.

Popracujmy razem

  Regały paletowe wysokiego składowania charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Ramy wykonane są z blachy walcowanej na zimno. Do ram użyto blachy o różnych grubościach w zależności od tego, jak duży ciężar ma być składowany na regałach, stąd posiadamy regały o grubości blachy: 1,85 ; 2,2 ; 2,5  mm. W zależności od zastosowania danego regału paletowego jego rama jest produkowana z inną liczbą zgięć, tak aby regały mogły być montowane na odpowiednią wysokość oraz były wytrzymałe pod względem ciężaru i typu towarów, jakie mają być na nich składowane. Wszystkie z naszych regałów paletowych wysokiego składowania malowane są proszkowo, a na życzenie klienta możemy wykonać regały paletowe z blachy ocynkowanej.

  Dane techniczne ramy

  Wysokość: od 1,8 m do 15 m
  Głębokość: według potrzeb klienta
  Obciążenie: do 30000 kg na pole

  Dane techniczne trawersy

  Długość: 1800mm, 2200mm, 2700mm, 3300mm, 3600mm.
  Obciążenie: od 600 kg do 2250 kg miejsce paletowe.

  Zapraszamy do współpracy. Chętnie przygotujemy dla Państwa wycenę regałów paletowych. Działamy na terenie całego kraju, głównie w miastach: Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Wrocław, Warszawa, Łódź. Zapraszamy!

  Przykładowe realizacje

  Nasi klienci

  Lista naszych klientów nieustannie się poszerza. Dumni jesteśmy ze współpracy z nimi i cieszymy się, że rozwiązania, które im dostarczamy doskonale spełniają swoje zadania.