Regały wysokiego składowania

Regały wysokiego składowania najlepiej sprawdzają się w magazynach o dużej kubaturze, gdzie jest możliwość składowania towarów nawet na wysokości 15 metrów. Nasze regały wysokiego składowania to gwarancja wysokiej jakości wykonania, doskonała stabilność oraz wiele możliwości w funkcjonalnym zagospodarowaniu przestrzeni magazynowej.

Popracujmy razem

  Oferowane przez nas regały wysokiego składowania możemy idealnie dopasować do potrzeb magazynu. Wystarczy wskazać nam, jakich gabarytów składowane będą na nich towary, a my wykonamy regały magazynowe spełniające te wymogi. Rozplanujemy również przestrzeń w magazynie tak, aby był on funkcjonalny podczas codziennej pracy, jak również optymalnie wykorzystany pod względem zabudowy regałami.

  Regały wysokiego składowania, które oferujemy wytrzymują obciążenie od 200 do nawet 2250 kg na miejsce paletowe. Sprawdzają się idealnie niemal przy każdym systemie składowania, a szczególnie w paletowym. Wszystkie oferowane regały magazynowe są wykonane z blachy walcowanej na zimno, jak również posiadają poziome trawersy i pionowe ramy. Taka konstrukcja podnosi ich wytrzymałość i gwarantuje bezpieczne użytkowanie.

  Dane techniczne ramy

  Wysokość: od 1,8 m do 15 m
  Głębokość: według potrzeb klienta.
  Obciążenie: do 30000 kg na pole

  Dane techniczne trawersy

  Długość: 1800mm, 2200mm, 2700mm, 3300mm, 3600mm.
  Obciążenie: od 600 kg do 2250 kg miejsce paletowe.

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Nasza firma działa na terenie całego kraju, głównie w największych miastach Polski: Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Wrocław, Warszawa, Łódź. Zapraszamy  do kontaktu.

  Dlaczego warto zamówić regały wysokiego składowania w LTM?

  LTM to jeden z największych dystrybutorów regałów magazynowych w Polsce. W naszej ofercie znajdują się regały wysokiego składowania, które są idealnym wyborem do pomieszczeń o dużej kubaturze.

  Cieszymy się doskonałą renomą wśród klientów, którzy już skorzystali z naszej oferty. Są wśród nich największe marki w Polsce, w tym sieć sklepów Biedronka, sieć hurtowni budowlanych BUD MAT, salony dealerskie Mazdy, sieć sklepów JYSK czy WIELTON.

  Oferowane przez nas regały wysokiego składowania są konstrukcjami najwyższej jakości, produkowanymi przez najlepszych, sprawdzonych producentów. Regały spełniają surowe normy, są wykonane z atestowanych materiałów i elementów złącznych. To gwarantuje ich wieloletnią trwałość, a tym samym bezpieczeństwo składowanych na nich towarów i osób pracujących na magazynie.

  Warto zauważyć, że oferujemy regały wysokiego składowania w szerokim wyborze wariantów wymiarowych oraz wytrzymałościowych. Dzięki temu bez problemu dobierzemy takie regały, jakie idealnie sprawdzą się w Państwa magazynie i pozwolą optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń magazynową.

  LTM silny akcent na kładzie na fachowe doradztwo. Jeśli nie wiedzą Państwo, jakie regały ostatecznie zamówić, to wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami. Indywidualny doradca pozna Państwa potrzeby, a następnie zaproponuje dokładnie takie regały, jakie na nie odpowiedzą.

  Dodajmy również, że w naszej ofercie znajdują się także używane regały wysokiego składowania. To bardzo atrakcyjne rozwiązanie dla klientów dysponujących ograniczonym budżetem. Podkreślamy przy tym, że oferujemy wyłącznie wnikliwie sprawdzone, w pełni sprawne regały z drugiej ręki, które przed wysłaniem do klienta są raz jeszcze weryfikowane przez naszych ekspertów.

  Regały wysokiego składowania? Tylko od LTM! Dostarczamy solidne konstrukcje w atrakcyjnej cenie na terenie całej Polski, również do Państwa miejscowości! Już teraz zapraszamy do przesyłania zapytań ofertowych.

  Przykładowe realizacje

  Nasi klienci

  Lista naszych klientów nieustannie się poszerza. Dumni jesteśmy ze współpracy z nimi i cieszymy się, że rozwiązania, które im dostarczamy doskonale spełniają swoje zadania.