Regały wysokiego składowania

Regały wysokiego składowania najlepiej sprawdzają się w magazynach o dużej kubaturze, gdzie jest możliwość składowania towarów nawet na wysokości 15 metrów. Nasze regały wysokiego składowania to gwarancja wysokiej jakości wykonania, doskonała stabilność oraz wiele możliwości w funkcjonalnym zagospodarowaniu przestrzeni magazynowej.

Popracujmy razem

  Oferowane przez nas regały wysokiego składowania możemy idealnie dopasować do potrzeb magazynu. Wystarczy wskazać nam, jakich gabarytów składowane będą na nich towary, a my wykonamy regały magazynowe spełniające te wymogi. Rozplanujemy również przestrzeń w magazynie tak, aby był on funkcjonalny podczas codziennej pracy, jak również optymalnie wykorzystany pod względem zabudowy regałami.

  Regały wysokiego składowania, które oferujemy wytrzymują obciążenie od 200 do nawet 2250 kg na miejsce paletowe. Sprawdzają się idealnie niemal przy każdym systemie składowania, a szczególnie w paletowym. Wszystkie oferowane regały magazynowe są wykonane z blachy walcowanej na zimno, jak również posiadają poziome trawersy i pionowe ramy. Taka konstrukcja podnosi ich wytrzymałość i gwarantuje bezpieczne użytkowanie.

  Dane techniczne ramy

  Wysokość: od 1,8 m do 15 m
  Głębokość: według potrzeb klienta.
  Obciążenie: do 30000 kg na pole

  Dane techniczne trawersy

  Długość: 1800mm, 2200mm, 2700mm, 3300mm, 3600mm.
  Obciążenie: od 600 kg do 2250 kg miejsce paletowe.

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Nasza firma działa na terenie całego kraju, głównie w największych miastach Polski: Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Wrocław, Warszawa, Łódź. Zapraszamy  do kontaktu.

  Przykładowe realizacje

  Nasi klienci

  Lista naszych klientów nieustannie się poszerza. Dumni jesteśmy ze współpracy z nimi i cieszymy się, że rozwiązania, które im dostarczamy doskonale spełniają swoje zadania.