Zabudowy piętrowe

Zabudowy piętrowe to doskonałe rozwiązanie dla magazynów, w których chce się maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Ten typ regałów ma wiele zalet, ale najważniejszą jest to, że przy ich wykorzystaniu magazyn jest funkcjonalny i wygodny podczas rozładunku i załadunku towarami. W ofercie regałów wysokiego składowania posiadamy regały paletowe oraz regały półkowe. Dodatkowo, stojące obok siebie regały, można połączyć specjalnymi pomostami stalowymi, które mogą tworzyć praktyczne korytarze lub nowe miejsca do składowania. Uwzględniając pomosty stalowe w zabudowie magazynu, można maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, całkowicie ją wykorzystując.

Popracujmy razem

Zabudowy piętrowe są najlepszym rozwiązaniem dla magazynów o dużym i różnorodnym asortymencie. Zabudowy piętrowe tego typu najlepiej sprawdzają się w magazynach z towarami dla branż: motoryzacyjnych, elektrycznych, elektrotechnicznych, dystrybucyjnych. Dają one swobodę składowania oraz ułatwiają pracę w całym magazynie.

Dane techniczne ramy

Wysokość: od 1,5 m do 10 m
Głębokość trawersy: 300, 400, 600, 800, 1000mm .
Obciążenie: do 3500 kg na pole

Dane techniczne półki

Długość: 800, 1000, 1260mm
Szerokość panelu: 100, 200, 300, 400, 600mm
Obciążenie: do 360 kg poziom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na regały magazynowe, w której posiadamy nie tylko regały paletowe nowe, ale również regały paletowe używane.  Działamy na terenie całego kraju, a szczególnie w miastach: Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Wrocław, Warszawa, Łódź. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania!

Przykładowe realizacje

Nasi klienci

Lista naszych klientów nieustannie się poszerza. Dumni jesteśmy ze współpracy z nimi i cieszymy się, że rozwiązania, które im dostarczamy doskonale spełniają swoje zadania.