Zabudowy piętrowe

Zabudowy piętrowe to doskonałe rozwiązanie dla magazynów, w których chce się maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Ten typ regałów ma wiele zalet, ale najważniejszą jest to, że przy ich wykorzystaniu magazyn jest funkcjonalny i wygodny podczas rozładunku i załadunku towarami. W ofercie regałów wysokiego składowania posiadamy regały paletowe oraz regały półkowe. Dodatkowo, stojące obok siebie regały, można połączyć specjalnymi pomostami stalowymi, które mogą tworzyć praktyczne korytarze lub nowe miejsca do składowania. Uwzględniając pomosty stalowe w zabudowie magazynu, można maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, całkowicie ją wykorzystując.

Popracujmy razem

  Zabudowy piętrowe są najlepszym rozwiązaniem dla magazynów o dużym i różnorodnym asortymencie. Zabudowy piętrowe tego typu najlepiej sprawdzają się w magazynach z towarami dla branż: motoryzacyjnych, elektrycznych, elektrotechnicznych, dystrybucyjnych. Dają one swobodę składowania oraz ułatwiają pracę w całym magazynie.

  Dane techniczne ramy

  Wysokość: od 1,5 m do 10 m
  Głębokość trawersy: 300, 400, 600, 800, 1000mm .
  Obciążenie: do 3500 kg na pole

  Dane techniczne półki

  Długość: 800, 1000, 1260mm
  Szerokość panelu: 100, 200, 300, 400, 600mm
  Obciążenie: do 360 kg poziom.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na regały magazynowe, w której posiadamy nie tylko regały paletowe nowe, ale również regały paletowe używane.  Działamy na terenie całego kraju, a szczególnie w miastach: Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Wrocław, Warszawa, Łódź. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania!

  Przykładowe realizacje

  Nasi klienci

  Lista naszych klientów nieustannie się poszerza. Dumni jesteśmy ze współpracy z nimi i cieszymy się, że rozwiązania, które im dostarczamy doskonale spełniają swoje zadania.