Projekty magazynów

Aby optymalnie wykorzystać warunki danego magazynu lub pomieszczenia, na życzenie klienta wykonujemy projekty regałów.

Poniżej przykładowe projekty wykonane przez naszą firmę. 

Popracujmy razem

  Na czym polega ta usługa?

  Projektowanie magazynów to znakomita propozycja dla tych przedsiębiorców, którzy chcą mieć gwarancję perfekcyjnego dopasowania regałów magazynowych do posiadanej przestrzeni, jak również rodzaju składowanych towarów oraz preferowanego sposobu zarządzania rotacją.

  Dzięki projektowi Twój magazyn będzie w 100% funkcjonalny, a wykorzystanie przestrzeni magazynowej optymalne. Ma to ogromne znaczenie w sytuacji, gdy zależy Ci na tym, aby w magazynie zmieściło się możliwie jak najwięcej towarów, a jednocześnie przestrzeń pozostała użyteczna i bezpieczna dla ludzi.

  W ramach tej usługi projektanci LTM opracują indywidualny projekt zaplecza Twojego magazynu. Wystarczy, że udostępnisz nam szczegóły techniczne (np. rzuty), a my zajmiemy się resztą. Gotowy projekt możesz zlecić do dalszej realizacji – oczywiście zachęcamy do skorzystania z oferty LTM, czołowego dystrybutora regałów magazynowych w naszym kraju.

  Kiedy warto zlecić zaprojektowanie magazynu?

  Projektowanie magazynu to optymalne rozwiązanie w sytuacji, gdy zależy Ci na tym, aby magazyn był doskonale zorganizowany, a zastosowane w nim regały i inne konstrukcje dobrze dopasowane do rzeczywistych potrzeb.

  Jest to również znakomity wybór wtedy, gdy nie chcesz popełnić kosztownych błędów w zakresie wyboru regałów magazynowych, przez co istniałoby ryzyko konieczności ich wymiany czy kłopotliwej zmiany lokalizacji.

  Projekt pozwoli zagospodarować przestrzeń magazynu w taki sposób, aby zmieściły się w nim wszystkie towary, a ich rotacja była bezproblemowa, bezpieczna i sprawna, co również ma bezpośredni wpływ na wydajność Twojego biznesu. W ramach projektu możemy uwzględnić preferowany sposób składowania towarów, jak również specyficzne warunki środowiskowe ich przechowywania.

  Oferta nie tylko dla właścicieli nowych magazynów

  Skorzystanie z usługi projektowania magazynu może być bardzo dobrym rozwiązaniem z punktu widzenia właściciela już istniejącej i zagospodarowanej przestrzeni magazynowej – na przykład przejętej po poprzednim najemcy.

  Jeśli Twoje zaplecze magazynowe nie jest tak funkcjonalne, jak tego oczekujesz, a przede wszystkim nie mieści wszystkich towarów, jakie musisz składować, to zacznij od zlecenia wykonania projektu. Jest to o tyle korzystne, że projektant może uwzględnić już posiadane regały czy inne konstrukcje, uzupełniając je o dodatkowe elementy czy zmieniając ich lokalizację. W ten sposób zaoszczędzisz sporo pieniędzy na etapie wyposażania magazynu.

  Dobrym przykładem może być tutaj sytuacja, w której przedsiębiorca posiada w pełni zagospodarowany magazyn, natomiast nie jest w stanie pomieścić w nim wszystkich towarów, a funkcjonalność zaplecza pozostawia wiele do życzenia.

  Wówczas projektanci mogą zaproponować np. umieszczenie w magazynie antresoli, która pozwoli wykorzystać niezagospodarowaną przestrzeń i tym samym znacząco zwiększyć pojemność zaplecza.

  Korzyści z zaprojektowania magazynu

  Masz co najmniej kilka dobrych powodów, aby zlecić nam zaprojektowanie Twojego zaplecza magazynowego. To przede wszystkim:

  • Gwarancja maksymalnego wykorzystania przestrzeni magazynu.
  • Brak błędów na etapie doboru regałów magazynowych, co pozwoli Ci oszczędzić czas, nerwy i pieniądze, gdyby okazało się, że część regałów po prostu nie pasuje.
  • Perfekcyjne rozplanowanie przestrzeni, co przełoży się na idealną funkcjonalność i użyteczność magazynu.
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa składowanych towarów oraz pracowników magazynu.
  • Niższy koszt urządzenia magazynu (kupisz tylko to, co naprawdę jest potrzebne).
  • Szybsze zagospodarowanie przestrzeni magazynowej.

  Skontaktuj się z nami!

  Jeśli chcesz zyskać profesjonalny, szczegółowy projekt magazynu uwzględniający Twoje potrzeby, a przede wszystkim możliwy do zrealizowania w ramach dostępnego budżetu, to jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Skontaktuj się z LTM w wygodnej dla siebie formie i otrzymaj indywidualną ofertę na wykonanie projektu magazynu. Sprawdź również przykładowe realizacje projektantów LTM, które znajdziesz poniżej.

  Pliki do pobrania:

  Przykładowe realizacje

  Nasi klienci

  Lista naszych klientów nieustannie się poszerza. Dumni jesteśmy ze współpracy z nimi i cieszymy się, że rozwiązania, które im dostarczamy doskonale spełniają swoje zadania.