Regały półkowe

Regały półkowe to podstawowe wyposażenie magazynów z obsługą ręczną. Doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie będą składowane palety, a zatem chętnie wykorzystywane są w sklepach, warsztatach oraz hurtowniach. Dodatkowo są wykorzystuje się je w archiwach oraz bibliotekach. Są wygodne w użytkowaniu oraz wytrzymałe, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w przechowywaniu różnorodnych ładunków, począwszy od kartonów poprzez narzędzia, czy też inne drobne elementy, do których pracownicy będą mieli łatwy dostęp.

Popracujmy razem

  Dużą zaletą regałów półkowych jest to, że są one niezwykle funkcjonalne. Dzięki swojej modułowej konstrukcji w każdym momencie można je rozbudować o dodatkowe elementy, jak również zdemontować do potrzebnych gabarytów. Możliwe jest również wykonanie pomostu magazynowego, który może łączyć regały poziomo lub pionowo, wszystko w zależności od Państwa potrzeb. Nasze regały półkowe skonstruowane są z pionowych słupów oraz trawersów. Posiadają one różną długość oraz szerokość uzależnioną od indywidualnych potrzeb przestrzeni magazynowej. Każdy element regału półkowego wykonany jest z blachy ocynkowanej, co zwiększa jego wytrzymałość oraz żywotność. Zamawiając u nas regały magazynowe, a szczególnie regały półkowe, możecie Państwo skorzystać z naszej usługi, jaką jest montaż regałów magazynowych.

  Dane techniczne ramy

  Wysokość: od 1,5 m do 7 m
  Głębokość trawersy: 300, 400, 600, 800, 1000mm
  Obciążenie: do 3500 kg na pole

  Dane techniczne półki

  Długość: 800, 1000, 1260mm
  Szerokość panelu: 100, 200, 300, 400, 600mm
  Obciążenie: do 360 kg poziom

  Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania bezpłatnej wyceny regałów magazynowych oraz montażu. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, a głównie w miastach: Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Wrocław, Warszawa, Łódź. Zapraszamy do omówienia szczegółów naszej współpracy.

  Regały półkowe od LTM – zawsze dobry wybór!

  Choć mogłoby się wydawać, że regały półkowe to bardzo proste konstrukcje i nie ma wielkiego znaczenia, skąd je pozyskamy, to w rzeczywistości warto wiedzieć o jednym: jakość wykonania regału ma ogromne znaczenie.

  Dlatego w LTM dystrybuujemy wyłącznie regały półkowe najlepszych producentów, do których mamy pełne zaufanie i wiemy, że przykładają dużą wagę do jakości wykonania swoich regałów. Potwierdzają to również nasi klienci, którzy są bardzo zadowoleni z dostarczonych regałów półkowych i chętnie zamawiają je do swoich kolejnych lokalizacji.

  Oferowane przez nas regały półkowe spełniają bardzo rygorystyczne normy jakościowe. Są wykonane z atestowanych materiałów konstrukcyjnych i elementów złącznych. Malowanie odbywa się z wykorzystaniem wyłącznie farb z atestem Polskiego Związku Higieny, dzięki czemu na regałach można składować produkty spożywcze – na przykład w sklepach, dyskontach, marketach etc.

  Wybierając regały półkowe z oferty LTM zyskują Państwo pewność, że konstrukcje te posłużą Państwu przez wiele lat, nie będą sprawiać żadnych problemów użytkowych, będą wygodne w codziennej obsłudze oraz realnie wpłyną na komfort składowania towarów.

  W ofercie LTM znajdują się również używane regały półkowe. To bardzo dobra propozycja dla tych przedsiębiorców, którzy chcą nieco zaoszczędzić, ale nie kosztem jakości. Każdy używany regał jest wnikliwie sprawdzany przed wysłaniem do klienta, dlatego nie muszą się Państwo obawiać uszkodzeń czy tym bardziej osłabienia konstrukcji.

  Zachęcamy również do skorzystania z naszego doradztwa. LTM od lat specjalizuje się w dystrybucji i montażu regałów magazynowych, dlatego warto oprzeć się na naszym doświadczeniu w zakresie doboru odpowiednich regałów na potrzeby Państwa przedsiębiorstwa. Doradca LTM zaproponuje takie regały (pod względem wymiarów oraz parametrów wytrzymałościowych), które idealnie sprawdzą się w danej przestrzeni. Już teraz zapraszamy do bezpośredniego, niezobowiązującego kontaktu.

  Przykładowe realizacje

  Nasi klienci

  Lista naszych klientów nieustannie się poszerza. Dumni jesteśmy ze współpracy z nimi i cieszymy się, że rozwiązania, które im dostarczamy doskonale spełniają swoje zadania.