Regały magazynowe są obowiązkowymi elementami wyposażenia każdego magazynu – zarówno niewielkiego zaplecza firmowego, jak i ogromnej przestrzeni centrum logistycznego. Jeśli właśnie przymierzasz się do takiej inwestycji i zastanawiasz się, gdzie kupić regały magazynowe, to z naszego artykułu dowiesz się, dlaczego warto postawić na produkty z oferty firmy LTM.

Mamy regały, których potrzebujesz

W ofercie LTM znajdziesz wszystkie popularne rodzaje regałów magazynowych. Niezależnie od tego, czy jesteś na etapie wyposażania magazynu firmy produkcyjnej, spożywczej, handlowej czy np. hurtowni budowlanej, to na pewno mamy takie regały, jakie wpiszą się w Twoje potrzeby i oczekiwania.

Nasza oferta obejmuje między innymi:

  • Regały paletowe – mamy regały o wysokości od 1,8 do 15 metrów, o obciążeniu aż do 30 000 kilogramów na pole.
  • Regały wysokiego składowania – LTM oferuje regały o wysokości nawet do 15 metrów, przystosowane do znoszenia obciążenia na poziomie do 30 000 kilogramów na pole.
  • Regały półkowe – w LTM zamówisz regały półkowe o wysokości od 1,5 do 7 metrów i o dopuszczalnym obciążeniu do 3500 kilogramów na pole.
  • Regały przepływowe – oferujemy regały o wysokości nawet do 18 metrów, których parametry wytrzymałościowe dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta.
  • Regały wjezdne – można je wykorzystywać jako regały wysokiego składowania, również w systemach LIFO i FIFO (dostępne wysokości do 18 metrów).
  • Regały wspornikowe – te regały są dostępne w wariantach wysokości od 1,8 do 8 metrów. Obciążenie pola dopasowujemy indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Znane marki wybierają regały magazynowe LTM

LTM dostarcza regały przedsiębiorstwom, których marki doskonale znasz i być może korzystasz z ich oferty. Wśród naszych klientów są m.in. sieć sklepów Biedronka, Mazda, Selena czy sieć hurtowni budowlanych BUD MAT.

Klienci doceniają nasze regały nie tylko za doskonały stosunek ceny do jakości, ale także krótkie terminy realizacji i dostawy oraz modułowość. Regały magazynowe LTM można łatwo montować, demontować, przestawiać i tworzyć z nich całe konstrukcje do składowania towarów w magazynach o dowolnej kubaturze i przeznaczeniu.

Czy wiesz, że…

nasze regały magazynowe – na życzenie klienta – możemy pomalować farbą ze specjalnym atestem Polskiego Związku Higieny, co pozwala przechowywać na nich produkty spożywcze?

Bezkompromisowe podejście do jakości

W LTM regały od początku działalności stawialiśmy i wciąż stawiamy na najwyższą jakość realizacji. Nasi klienci wykorzystują regały magazynowe do składowania na nich często bardzo kosztownych towarów, dlatego muszą mieć pewność, że ładunki są prawidłowo zabezpieczone przed uszkodzeniem.

Nie bez znaczenia jest oczywiście także bezpieczeństwo pracowników magazynu i innych osób przebywających na firmowym zapleczu. Dlatego projektując i wykonując regały magazynowe zawsze w pierwsze kolejności skupiamy się na jakości wykonania. Korzystamy wyłącznie z certyfikowanej stali oraz elementów złącznych gwarantujących najwyższą trwałość i wytrzymałość.

Czy wiesz, że…

każdy z oferowanych przez nas regałów magazynowych posiada certyfikat zgodności z normami FEM oraz EN 15512?

Dodatkowo bardzo rzetelnie podchodzimy do kwestii podawania parametrów obciążeniowych naszych regałów magazynowych. To pozwala naszym klientom realnie oszacować swoje zapotrzebowanie na regały, zarówno ze względu na ich liczbę, jak i wymiary.

Kupisz u nas także regały używane

Jeśli dysponujesz ograniczonym budżetem lub po prostu cenisz sobie optymalizowanie kosztów działalności, to zainteresuj się naszą ofertą używanych regałów magazynowych. Dostarczamy wyłącznie w pełni sprawne regały, które są gruntownie sprawdzane przez naszych specjalistów przed przekazaniem ich do ponownej sprzedaży.

Używany regał magazynowy jest znakomitym sposobem na wyposażenie magazynu niewielkim kosztem i zyskanie funkcjonalnych, solidnych konstrukcji do składowania towarów.

Wiesz już, gdzie kupić regały magazynowe – zarówno nowe, jak i używane. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Cię do bezpośredniego kontaktu z LTM – nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przedstawią Ci wstępną, niezobowiązującą ofertę.