Regały magazynowe Gdynia. Wybierz jakość LTM!

Szukasz regałów magazynowych w Gdyni i okolicach Trójmiasta? Mamy to, czego potrzebujesz! LTM to jeden z najbardziej renomowanych dostawców regałów magazynowych.

W naszej ofercie znajdziesz regały dla każdego biznesu: od małych, rodzinnych firm, przez przedsiębiorstwa produkcyjne, aż po wielkie centra logistyczne. Sprawdź, dlaczego jesteśmy najchętniej wybieranym dostawcą regałów magazynowych w Gdyni i regionie.

Popracujmy razem

  Stawiamy na jakość

  Wybierając regały magazynowe zawsze należy pamiętać o tym, że od jakości ich wykonania zależy bezpieczeństwo ludzi i składowanych na magazynie towarów. Tutaj nie ma miejsca na półśrodki i podejmowanie niepotrzebnego ryzyka. Regał musi wytrzymać takie obciążenie, jakie zostało podane w jego specyfikacji. Musi być trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne czynniki środowiskowe.

  Takie regały magazynowe znajdziesz w ofercie firmy LTM. Każdy z naszych regałów posiada certyfikat zgodności z normami FEM oraz EN 15512, co potwierdza bardzo wysoką jakość konstrukcji. Korzystamy wyłącznie z atestowanych materiałów, w tym stali oraz elementów złącznych.

  Warto podkreślić, że na życzenie klienta możemy pomalować zamówione regały farbą z atestem Polskiego Związku Higieny – dzięki temu nie ma żadnych przeszkód, aby przechowywać na nich produkty żywnościowe.

  Zaufały nam duże marki

  Regały magazynowe LTM cieszą się bardzo dobrą opinią na polskim rynku, o czym najlepiej świadczy lista marek, które już z nich korzystają. Nasze regały magazynowe są stosowane między innymi w sklepach sieci Biedronka, w hurtowniach sieci BUD MAT, na zapleczach autoryzowanych dealerów Mazdy. Korzysta z nich również marka Selena.

  Skoro tak duże i rozpoznawalne marki zaufały jakości LTM, to Ty także nie masz się czego obawiać. Wybierz sprawdzonego, renomowanego dostawcę regałów magazynowych w Gdyni!

  Dopasuj regały magazynowe LTM do swoich potrzeb

  LTM oferuje regały magazynowe, które są bardzo łatwe w montażu i demontażu. Modułowa konstrukcja umożliwia bezproblemowe dopasowanie regałów do konkretnego magazynu, a tym samym maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni oraz zwiększenie jej funkcjonalności.

  Dodatkowo jesteśmy w stanie dostosować parametry obciążeniowe poszczególnych regałów do potrzeb klienta. Jeśli masz niestandardowe wymagania w zakresie nośności pola regału, to nasi projektanci i konstruktorzy z pewnością znajdą adekwatne rozwiązanie.

  Wybierz regały magazynowe dla siebie

  W stałej ofercie firmy LTM znajdziesz regały magazynowe różnych rodzajów, w tym te najpopularniejsze, czyli:

  • Regały paletowe – chętnie wybierane do magazynów wysokiego składowania, dostępne w wariantach wysokości od 1,8 do 15 metrów i o dopuszczalnym obciążeniu do 30 000 kg na pole.
  • Regały wysokiego składowania – oferujemy regały o wysokości do 15 metrów oraz o dopuszczalnym obciążeniu do 30 000 kg na pole.
  • Regały półkowe – dobrze sprawdzające się w niewielkich magazynach, na firmowych zapleczach etc. Oferujemy regały półkowe o wysokości do 7 metrów i o obciążeniu do 3500 kg na pole.
  • Regały przepływowe – mogą być stosowane w systemach FIFO i LIFO. W LTM dostępne są regały przepływowe o wysokości od 1,8 do 18 metrów, których obciążenie i głębokość pola dopasowujemy na życzenie klienta.
  • Regały wjezdne – zamówisz u nas regały wjezdne o wysokości od 1,8 do 18 metrów, których pozostałe parametry także możemy dobrać na indywidualne zamówienie.
  • Regały wspornikowe – w LTM kupisz regały wspornikowe o wysokości od 1,8 do 8 metrów. Obciążenie pola możemy dopasować do Twoich potrzeb.

  Doradzimy!

  Nie wiesz, na jaki rodzaj regałów magazynowych ostatecznie się zdecydować? Skorzystaj z fachowego doradztwa ekspertów firmy LTM. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji i montażu regałów, obsługujemy firmy z większości branż, dlatego jesteśmy w stanie bezbłędnie wskazać te regały z naszej oferty, które na pewno idealnie sprawdzą się w Twoim magazynie – zarówno pod względem wymiarów, nośności, jak i funkcjonalności.

  Szukając regałów magazynowych w Gdyni i regionie koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy LTM. Mamy również regały używane, które są znakomitą propozycją dla firm dysponujących ograniczonym budżetem.

  Już teraz skontaktuj się z nami – odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy Ci wstępną, niezobowiązującą ofertę.

  Przykładowe realizacje

  Nasi klienci

  Lista naszych klientów nieustannie się poszerza. Dumni jesteśmy ze współpracy z nimi i cieszymy się, że rozwiązania, które im dostarczamy doskonale spełniają swoje zadania.