Regały magazynowe Wrocław. Wybierz ofertę LTM!

Dobrze dobrane regały magazynowe pozwalają do maksimum wykorzystać dostępną przestrzeń magazynu, przechowywać towary w sposób bezpieczny i przyspieszyć tempo ich rotacji. Nie muszą być przy tym drogie, co udowadnia LTM – czołowy dystrybutor regałów magazynowych renomowanych producentów. Przymierzasz się do wyposażenia Twojego magazynu firmowego? Szukasz solidnych regałów magazynowych we Wrocławiu w bardzo dobrej cenie? Już teraz zapoznaj się z ofertą LTM i sprawdź, dlaczego warto zamówić regały właśnie u nas.

Popracujmy razem

  Dostarczamy regały magazynowe przedsiębiorstwom w całej Polsce

  LTM to dystrybutor regałów magazynowych o ogólnopolskim zasięgu. Z naszej oferty skorzystały przedsiębiorstwa z wielu branż, w tym motoryzacyjnej, logistycznej czy handlowej. O jakości naszych realizacji świadczy fakt, że zaufały nam takie marki, jak sieć sklepów Biedronka, hurtownie budowlane BUD MAT czy autoryzowany dealer Mazdy.

  Jeśli więc potrzebujesz regałów magazynowych we Wrocławiu i chcesz mieć gwarancję terminowej dostawy konstrukcji spełniających Twoje oczekiwania jakościowe, to zapraszamy do współpracy z LTM. Satysfakcję klienta traktujemy priorytetowo.

  Najwyższa jakość regałów magazynowych od LTM

  Regały magazynowe pełnią kluczową funkcję na zapleczu przedsiębiorstwa, centrum logistycznego, hurtowni czy sklepu wielkopowierzchniowego. Muszą nie tylko ułatwiać magazynowanie towarów oraz utrzymanie porządku, ale także zapewniać wysoki poziom bezpieczeństwa ludzi i składowanych produktów.

  Zakup regałów magazynowych to inwestycja obliczona na wiele lat. Każdemu przedsiębiorcy zależy na tym, aby wybrane konstrukcje były trwałe, niewrażliwe na różnego rodzaju uszkodzenia, odporne na intensywną eksploatację oraz przystosowane do współpracy z coraz popularniejszymi systemami zautomatyzowanego transportu wewnętrznego.

  Takie regały magazynowe we Wrocławiu dostarcza LTM. Współpracujemy z czołowymi producentami regałów, do których mamy pełne zaufanie bazujące na wieloletnim doświadczeniu. Zamawiając regały magazynowe w LTM masz pewność, że dobrze inwestujesz firmowe pieniądze.

  To warto wiedzieć

  Wszystkie regały magazynowe dostarczane przez LTM są wyprodukowane zgodnie z normami FEM oraz EN 15512. Do ich malowania stosowane są wyłącznie farby posiadające atest Polskiego Związku Higieny, dzięki czemu regały mogą być wykorzystywane do składowania na nich produktów spożywczych.

  Znajdziesz u nas takie regały magazynowe, jakich potrzebuje Twój biznes

  Regały magazynowe to obszerna kategoria konstrukcji stalowych, wśród których znajdują się rozwiązania dedykowane zarówno dużemu, jak i średniemu czy małemu biznesowi. Jeśli nie wiesz, jakie regały zamówić, to zdaj się na nasze fachowe doradztwo. Podpowiemy Ci, które regały będą optymalne dla Twojej firmy w zależności od powierzchni magazynowej, charakteru magazynu czy rodzaju składowanych towarów.

  W ofercie LTM znajdziesz wszystkie popularne regały magazynowe, w tym:

  • Regały paletowe – o wysokości od 1,8 do 15 metrów i o maksymalnym udźwigu 30 000 kg na pole.
  • Regały wysokiego składowania – o wysokości do 15 metrów i o maksymalnym udźwigu 30 000 kilogramów na pole.
  • Regały półkowe – o wysokości do 7 metrów i o maksymalny udźwigu do 3500 kilogramów na pole.
  • Regały przepływowe – o wysokości od 1,8 do 18 metrów, maksymalne obciążenie pola jest dobierane indywidualnie.
  • Regały wjezdne – o wysokości od 1,8 do 18 metrów, maksymalne obciążenie jest dobierane indywidualnie.
  • Regały wspornikowe – o wysokości od 1,8 do 8 metrów, maksymalne obciążenie jest dobierane indywidualnie.

  Dodajmy, że LTM dystrybuuje nie tylko nowe, ale także używane regały magazynowe. To bardzo atrakcyjna propozycja dla przedsiębiorców, którzy dysponują ograniczonym budżetem. Regały z drugiej ręki są konstrukcjami pełnowartościowymi, drobiazgowo sprawdzonymi przez naszych ekspertów przed dalszą sprzedażą.

  Zapoznaj się z całą ofertą LTM i zamów regały magazynowe dla Twojej firmy we Wrocławiu u sprawdzonego, rzetelnego dystrybutora. Masz dodatkowe pytania? Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

  Przykładowe realizacje

  Nasi klienci

  Lista naszych klientów nieustannie się poszerza. Dumni jesteśmy ze współpracy z nimi i cieszymy się, że rozwiązania, które im dostarczamy doskonale spełniają swoje zadania.