Regały magazynowe Bydgoszcz. Zamów solidne regały w LTM!

Regały magazynowe są podstawowym elementem wyposażenia zaplecza każdego przedsiębiorstwa produkcyjnego, firmy logistycznej czy transportowej.

Umożliwiają wygodne, bezpieczne przechowywania różnego rodzaju materiałów, przy jednoczesnej maksymalizacji wykorzystania dostępnej przestrzeni. Szukasz regałów magazynowych w Bydgoszczy? Zapoznaj się z ofertą LTM – dystrybutora regałów najbardziej renomowanych producentów.

Popracujmy razem

  Największe marki korzystają z regałów z oferty LTM

  O jakości świadczą jego dotychczasowi klienci. LTM dostarcza regały magazynowe największym markom działającym w Polsce. Wśród naszych klientów znajdują się tacy giganci, jak sieć sklepów Biedronka, dealerzy marki Mazda czy sieć hurtowni BUD MAT. To potwierdza, że regały magazynowe z oferty LTM sprawdzają się w nawet najtrudniejszych warunkach użytkowych.

  Najwyższa jakość wykonania

  Regały magazynowe od LTM są wybierane przez przedsiębiorstwa, które oczekują przede wszystkim świętego spokoju – chcą mieć pewność, że rozsądnie zainwestowały swoje pieniądze w rozwiązania charakteryzujące się niezawodnością i wysoką trwałością.

  Oferujemy regały magazynowe produkowane zgodnie z normami FEM oraz EN 15512, wykonane z wykorzystaniem wyłącznie atestowanych materiałów konstrukcyjnych i elementów złącznych. Do malowania używane są farby z atestem Polskiego Związku Higieny, co umożliwia przechowywanie na oferowanych regałach produktów spożywczych.

  Regały magazynowe Bydgoszcz: mamy to, czego potrzebujesz

  Niezależnie od tego, czy dysponujesz magazynem o ogromnej kubaturze, czy tylko stosunkowo niewielkim zapleczem dla firmy produkcyjnej, to w LTM dobierzemy dla Ciebie odpowiednie regały – takie, które są dostępne w Twoim budżecie, a przede wszystkim idealnie sprawdzą się w konkretnych warunkach.

  Oferujemy różne rodzaje regałów magazynowych, w tym:

  • Regały paletowe – bardzo dobrze sprawdzają się w magazynach wysokiego składowania, występują w wariantach wysokości od 1,8 do 15 metrów, a ich dopuszczalne obciążenie wynosi do 30 000 kg na pole.
  • Regały wysokiego składowania – w ofercie LTM znajdziesz regały wysokiego składowania o wysokości aż do 15 metrów, które są znakomitym wyborem do magazynów o znacznej kubaturze. Dopuszczalne obciążenie takiego regału wynosi do 30 000 kg na pole.
  • Regały półkowe – podstawowe rozwiązanie w naszej ofercie, chętnie wybierane przez klientów, którzy potrzebują regałów do małych magazynów, warsztatów, na różnego rodzaju zaplecza. Regały półkowe są dostępne w wariantach wysokości do 7 metrów, a maksymalne obciążenie wynosi do 3500 kg na pole.
  • Regały przepływowe – takie regały są stosowane w systemach magazynowych FIFO i LIFO. Oferujemy regały przepływowe o wysokości od 1,8 do 18 metrów. Co ważne, parametr maksymalnego obciążenia oraz głębokości pola jesteśmy w stanie dopasować na indywidualne zamówienie klienta.
  • Regały wjezdne – te specjalistyczne regały występują w wariantach wysokości od 1,8 do 18 metrów. W tym przypadku także parametr obciążenia i głębokości pola dopasowujemy zgodnie z życzeniem klienta.
  • Regały wspornikowe – w naszej ofercie znajdują się regały wspornikowe o wysokości od 1,8 do 8 metrów. Obciążenie pola dobieramy pod kątem oczekiwań klienta.

  Skorzystaj z naszego doradztwa

  Szeroki wybór regałów magazynowych, różniących się ze względu na konstrukcję, wymiary oraz przeznaczenie, może stanowić spory problem dla przedsiębiorstw, które nie do końca wiedzą, czego potrzebują lub jakie rozwiązania najlepiej sprawdzą się w ich magazynach.

  Jesteś w podobnej sytuacji? W takim razie już teraz skontaktuj się z nami i skorzystaj z fachowego doradztwa ekspertów LTM. Od wielu lat specjalizujemy się w dystrybucji regałów magazynowych, dlatego możemy zadeklarować, że wiemy o nich wszystko. Tym samym jesteśmy w stanie dopasować odpowiednie regały spełniające potrzeby każdego klienta – zarówno na poziomie funkcjonalności, jak i specyfikacji technicznej.

  Potrzebujesz regałów magazynowych w Bydgoszczy lub regionie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Realizujemy nawet nietypowe i najbardziej wymagające zamówienia, zawsze gwarantując znakomitą jakość wykonania oraz konkurencyjne ceny.

  Przykładowe realizacje

  Nasi klienci

  Lista naszych klientów nieustannie się poszerza. Dumni jesteśmy ze współpracy z nimi i cieszymy się, że rozwiązania, które im dostarczamy doskonale spełniają swoje zadania.