Regały magazynowe – Gdańsk. Zamów regały idealnie dopasowane do Twojego magazynu!

Prawidłowe składowanie towarów jest podstawą ich bezpieczeństwa, a także ma bezpośredni wpływ na tempo pracy i komfort pracowników magazynu.

Zadbaj o te aspekty inwestując w odpowiednie regały magazynowe – w Gdańsku dostarczy Ci je firma LTM, jeden z liderów polskiego rynku nowoczesnych rozwiązań logistycznych. Zapoznaj się z naszą ofertą.  

Popracujmy razem

  Mamy regały magazynowe, których potrzebujesz

  W stałej ofercie LTM znajdują się wszystkie najpopularniejsze rodzaje regałów magazynowych. Dzięki temu możesz bez problemu dopasować regały pod kątem swoich rzeczywistych potrzeb oraz oczywiście specyfiki magazynu, składowanych towarów czy urządzeń magazynowych, z jakich korzystają Twoi pracownicy.

  Oferujemy:

  • Regały paletowe – są najbardziej uniwersalne, doskonale sprawdzają się w magazynach wysokiego składowania. W ofercie LTM znajdziesz regały paletowe o wysokości od 1,8 do 15 metrów i o dopuszczalnym obciążeniu do 30000 kg na pole.
  • Regały wysokiego składowania – jak sama nazwa wskazuje są to regały przeznaczone do wysokich magazynów, w których istnieje konieczność maksymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni. W LTM zamówisz regały wysokiego składowania o wysokości do 15 metrów i o dopuszczalnym obciążeniu do 30000 kg na pole.
  • Regały półkowe – najlepszy wybór do mniejszych magazynów, w których obowiązuje ręczna obsługa towarów. Mogą być wykorzystywane w sklepach, w hurtowniach, w różnego rodzaju warsztatach, na zapleczach firm, ale też w księgarniach, bibliotekach czy archiwach. LTM oferuje regały półkowe o wysokości do 7 metrów i o obciążeniu do 3500 kg na pole.
  • Regały przepływowe – znakomity wybór do magazynu, w którym obowiązuje system FIFO, choć można je wykorzystać również przy systemie LIFO. Takie regały stosuje się zawsze wtedy, gdy mamy do czynienia z dużym i szybkim przepływem towarów. W LTM zamówisz regały przepływowe o wysokości od 1,8 do 18 metrów. Obciążenie i głębokość pola dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.
  • Regały wjezdne – takie regały są najlepszym wyborem dla przedsiębiorców, którzy chcą maksymalnie wykorzystać dostępną powierzchnię magazynową. Szacunkowo regały wjezdne pozwalają zagospodarować aż do 90% przestrzeni. Sprawdzają się zarówno w systemie LIFO, jak i FIFO, są przeznaczone przede wszystkim do składowania jednorodnych towarów, a dzięki temu, że obsługa odbywa się wyłącznie z jednej strony, ograniczają drogi transportowe i tym samym oszczędzają sporo czasu pracownikom. W naszej ofercie znajdziesz regały wjezdne o wysokości od 1,8 do 18 metrów, gdzie głębokość pola i obciążenie dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klienta.
  • Regały wspornikowe – są to regały magazynowe przeznaczone do składowania ciężkich towarów dłużycowych, gwarantujące wysoką wytrzymałość, trwałość oraz łatwość montażu. Oferujemy regały wspornikowe o wysokości od 1,8 do 8 metrów, obciążenie dobierając na życzenie klienta.

  Bardzo wysoka jakość wykonania

  Potrzebujesz niezawodnych regałów magazynowych? W Gdańsku dostarczy Ci je firma LTM. Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, zgodne z normami FEM oraz EN 15512. Każdy regał może zostać pomalowany farbą z atestem PZH, co pozwala składować na nim produkty żywnościowe.

  Zadbaliśmy również o maksymalne uproszczenie montażu i demontażu regałów, dzięki czemu bez trudu przeorganizujesz obecną przestrzeń magazynową lub zaaranżujesz ją od nowa zgodnie z aktualnymi potrzebami firmy.

  Skontaktuj się z nami i skorzystaj z fachowego doradztwa

  Jeśli właśnie planujesz wyposażyć swój magazyn firmowy lub chcesz go zmodernizować wprowadzając do niego nowe, funkcjonalne regały, ale nie wiesz, na co się zdecydować, to jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  LTM to ekspert w zakresie rozwiązań logistycznych. Zaproponujemy odpowiednie regały magazynowe, które idealnie odpowiedzą na Twoje potrzeby, pozwolą zmaksymalizować wykorzystanie dostępnej powierzchni oraz będą perfekcyjnie dopasowane pod kątem rodzaju składowanych towarów.

  Już teraz skontaktuj się z nami i skorzystaj z doradztwa ekspertów LTM. Zapoznaj się również z całą naszą ofertą regałów magazynowych w Gdańsku.

  Przykładowe realizacje

  Nasi klienci

  Lista naszych klientów nieustannie się poszerza. Dumni jesteśmy ze współpracy z nimi i cieszymy się, że rozwiązania, które im dostarczamy doskonale spełniają swoje zadania.