Regały magazynowe Katowice. Wybierz ofertę LTM!

LTM to jeden z największych dystrybutorów regałów magazynów. Z naszej oferty korzystają przedsiębiorstwa w całej Polsce, w tym najbardziej znane i cenione przez klientów marki, jak sieć sklepów Biedronka, dealerzy Mazdy czy sieć hurtowni BUD MAT.

Jeśli szukasz solidnych regałów magazynowych w Katowicach i na Górnym Śląsku, to na pewno znajdziesz u nas odpowiednie konstrukcje. Daj się zaskoczyć korzystną ofertą!

Popracujmy razem

  Stawiamy na jakość

  W LTM oferujemy wyłącznie takie regały magazynowe, które spełniają surowe kryteria jakościowe i wytrzymałościowe. Doskonale wiemy, że na regałach często są przechowywane cenne przedmioty, którym należy zapewnić maksimum bezpieczeństwa – podobnie zresztą, jak ludziom pracującym na magazynie.

  Dlatego w ofercie LTM znajdziesz regały magazynowe wykonane z bardzo dobrych materiałów, o gwarantowanej stabilności wymiarowej oraz w szerokim zakresie parametru maksymalnego obciążenia. Jeśli szukasz regałów magazynowych w Katowicach, które posłużą Ci wiele lat, to nasza oferta powinna Cię zainteresować.

  Sprawdź listę klientów, którzy już nam zaufali.

  W ofercie LTM znajdziesz regały magazynowe produkowane zgodnie z normami FEM oraz EN 15512. Dostarczamy konstrukcje wykonane z atestowanych materiałów i elementów złącznych, co gwarantuje trwałość oraz deklarowaną wytrzymałość regałów.

  To warto wiedzieć

  Regały są malowane farbami z atestem Polskiego Związku Higieny. Dzięki temu można przechowywać na nich produkty spożywcze.

  Mamy wszystkie najpopularniejsze rodzaje regałów magazynowych

  Regały magazynowe to bardzo obszerna kategoria produktów, w której znajdziemy konstrukcje różniące się wymiarami, dopuszczalnym obciążeniem, sposobem obsługi, a tym samym przeznaczeniem.

  Szukasz regałów magazynowych w Katowicach do wielkiej hali magazynowej, a może na potrzeby skromnego zaplecza firmy produkcyjnej? Na pewno mamy to, co idealnie odpowiada na Twoje potrzeby, a przy tym jest dostępne na Twoją kieszeń.

  W stałej ofercie LTM znajdują się takie regały magazynowe, jak:

  • Regały paletowe – idealny wybór do magazynów wysokiego składowania. Regały paletowe są dostępne w wariantach wysokości od 1,8 do 15 metrów. Dopuszczalne obciążenie wynosi do 30 000 kg na pole.
  • Regały wysokiego składowania – są to regały o wysokości do 15 metrów oraz o maksymalnym obciążeniu do 30 000 kg na pole.
  • Regały półkowe – te regały bardzo dobrze sprawdzają się w warsztatach, sklepach, na zapleczach firmowych czy w księgarniach i bibliotekach. Oferujemy regały półkowe o wysokości do 7 metrów i o maksymalnym obciążeniu do 3500 kg na pole.
  • Regały przepływowe – są to regały stosowane w systemach magazynowych FIFO i LIFO. W LTM zamówisz regały przepływowe o wysokości od 1,8 do 18 metrów. Maksymalne obciążenie oraz głębokość pola dopasowujemy indywidualnie według potrzeb klienta.
  • Regały wjezdne – regały tego rodzaju są dostępne w wariantach wysokości od 1,8 do 18 metrów. Maksymalne obciążenie i głębokość pola są dobierane na indywidualne zamówienie.
  • Regały wspornikowe – te regały występują w wariantach wysokości od 1,8 do 8 metrów. Obciążenie pola jest dobierane zgodnie z indywidualnym zamówieniem klienta.

  To warto wiedzieć

  W ofercie LTM znajdziesz również używane regały magazynowe, które są w bardzo dobrym stanie i zostały gruntownie sprawdzone przed sprzedażą. To dobra opcja dla przedsiębiorców dysponujących ograniczonym budżetem.

  Regały magazynowe w Katowicach dostarcza LTM

  LTM dystrybuuje regały magazynowe na terytorium całego kraju. Dostarczamy je również na Górny Śląsk, gdzie mamy już wielu klientów zadowolonych z jakości obsługi i przede wszystkim z samych regałów.

  Co ważne, jesteśmy ekspertami z zakresu doboru regałów magazynowych, dlatego jeśli nie masz pewności, jaki rodzaj regału najlepiej sprawdzi się w Twoim magazynie, sklepie czy na zapleczu produkcyjnym, to zdaj się na nasze doradztwo. Pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedniej konstrukcji, a także zapewnimy krótki termin realizacji zamówienia.

  Już teraz skontaktuj się z naszym doradcą i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która na pewno pozytywnie Cię zaskoczy!

  Przykładowe realizacje

  Nasi klienci

  Lista naszych klientów nieustannie się poszerza. Dumni jesteśmy ze współpracy z nimi i cieszymy się, że rozwiązania, które im dostarczamy doskonale spełniają swoje zadania.