Regały magazynowe Kraków. Skorzystaj z oferty LTM!

Szukasz regałów magazynowych do Twojej firmy? Chcesz postawić na jakość, a także zapewnić sobie terminową realizację zamówienia?

Już teraz zapoznaj się z ofertą LTM – czołowego dystrybutora regałów magazynowych w Krakowie i w całej Polsce. Oferujemy wszystkie najpopularniejsze rodzaje regałów renomowanych producentów. Sprawdź, dlaczego warto nawiązać współpracę właśnie z nami.

Popracujmy razem

  Zaufali nam najlepsi

  LTM to dystrybutor regałów magazynowych z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w doborze i sprzedaży regałów na potrzeby firm z dowolnej branży. Wśród naszych zadowolonych klientów są powszechnie rozpoznawalne marki.

  Do tej pory zrealizowaliśmy zamówienia na rzecz m.in. sieci sklepów Biedronka, dealera Mazdy czy sieci hurtowni budowlanych BUD MAT. Współpracujemy z najlepszymi, ponieważ gwarantujemy krótkie terminy, świetną jakość dostarczonych regałów magazynowych oraz kompleksową obsługę przed- i posprzedażną. Dołącz do grona naszych klientów!

  Dostarczamy regały magazynowe najwyższej jakości

  W LTM doskonale rozumiemy, że nasi klienci oczekują od regałów magazynowych nie tylko funkcjonalności i idealnego dopasowania do architektury pomieszczenia czy rodzaju składowanych towarów, ale także wieloletniej trwałości. Jakość wykonania regałów ma również bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo przechowywanych na nich towarów. Dlatego nie ma tutaj miejsca na półśrodki czy eksperymenty.

  LTM dystrybuuje wyłącznie regały magazynowe sprawdzonych, renomowanych producentów. Oferujemy konstrukcje wyróżniające się bardzo wysoką jakością wykonania, stabilnością wymiarową oraz odpornością na znaczne obciążenie.

  Wszystkie dystrybuowane przez nas regały magazynowe są wyprodukowane zgodnie z normami FEM oraz EN 15512, co daje pewność, że mogą być wykorzystywane do celów profesjonalnych, również w przemyśle.

  Wspomnijmy o tym, że do malowania oferowanych przez nas regałów magazynowych stosowane są wyłącznie farby posiadające atest Polskiego Związku Higieny. To pozwala wykorzystywać regały do przechowywania na nich produktów spożywczych.

  Mamy regały magazynowe dla Twojej firmy

  Niezależnie od tego, jakich regałów magazynowych szukasz na potrzeby Twojej firmy w Krakowie lub okolicach, to z całą pewnością znajdziesz je w ofercie LTM. Dostarczamy regały wszelkiego rodzaju, zarówno do magazynów o wielkiej kubaturze, centrów logistycznych i hal produkcyjnych, jak i mniejszych przedsiębiorstw.

  W naszej stałej ofercie znajdziesz:

  • Regały paletowe – o wysokości od 1,8 do 15 metrów i o maksymalnym udźwigu 30 000 kg na pole.
  • Regały wysokiego składowania – o wysokości do 15 metrów i o maksymalnym udźwigu 30 000 kilogramów na pole.
  • Regały półkowe – o wysokości do 7 metrów i o maksymalny udźwigu do 3500 kilogramów na pole.
  • Regały przepływowe – o wysokości od 1,8 do 18 metrów, idealne do magazynów zarządzanych zgodnie z FIFO i LIFO. Maksymalne obciążenie pola jest dobierane indywidualnie do potrzeb klienta.
  • Regały wjezdne – o wysokości od 1,8 do 18 metrów, o obciążeniu dobieranym na życzenie klienta.
  • Regały wspornikowe – o wysokości od 1,8 do 8 metrów, również z opcją dobrania maksymalnego obciążenia pola zgodnie z życzeniem klienta.

  Interesują Cię używane regały magazynowe w Krakowie? Skontaktuj się z nami!

  LTM oferuje nie tylko nowe, wyprodukowane na zamówienie regały magazynowe, ale także konstrukcje używane. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie w pełni sprawne, zweryfikowane pod kątem stanu technicznego regały z drugiej ręki, które mogą świetnie sprawdzić się w Twoim przedsiębiorstwie. Już teraz zapytaj nas o szczegóły.

  Zamów regały magazynowe od sprawdzonego dystrybutora

  LTM dostarcza regały magazynowe w Krakowie i całym województwie małopolskim, jak również w innych regionach kraju. Cieszymy się dużym zaufaniem klientów, na które zapracowaliśmy wieloletnią rzetelnością oraz priorytetowym traktowaniem jakości oferowanych produktów.

  W LTM skorzystasz również z zupełnie bezpłatnego doradztwa. Nasi eksperci pomogą Ci wybrać odpowiednie regały magazynowe, które na pewno idealnie sprawdzą się w Twoim biznesie.

  Przykładowe realizacje

  Nasi klienci

  Lista naszych klientów nieustannie się poszerza. Dumni jesteśmy ze współpracy z nimi i cieszymy się, że rozwiązania, które im dostarczamy doskonale spełniają swoje zadania.