Regały magazynowe Łódź. Zamów regały z pewnego źródła!

Szukasz regałów magazynowych w Łodzi i regionie? Nie ograniczaj się tylko do oferty lokalnych dostawców.

LTM to czołowy dystrybutor regałów magazynowych, w które zaopatrujemy klientów w całej Polsce. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie popularne rodzaje regałów od czołowych producentów, które gwarantują wieloletnią trwałość, wyróżniają się znakomitymi parametrami (w tym nośności) oraz mogą zostać perfekcyjnie dopasowane do Twojego zaplecza magazynowego. Już teraz zapoznaj się z całą ofertą LTM.

Popracujmy razem

  Mamy regały magazynowe na potrzeby każdego przedsiębiorstwa w Łodzi

  Niezależnie od tego, w jakiej działasz branży, to wiedz, że znajdziesz w naszej ofercie dokładnie takie regały magazynowe, jakich potrzebujesz. LTM od lat dostarcza konstrukcje stalowe na rzecz przedsiębiorstw z różnych segmentów przemysłu: od hurtowni, przez sklepy detaliczne i wielkopowierzchniowe, po magazyny serwisów samochodowych.

  W gronie naszych klientów są najbardziej rozpoznawalne marki w swoich branżach. Zespół LTM skompletował i dostarczył regały magazynowe dla sieci sklepów Biedronka, hurtowni budowlanych BUD MAT czy autoryzowanego dealera Mazdy.

  Tak duże doświadczenie oraz renomowane grono klientów jednoznacznie potwierdzają, że możesz nam zaufać i także zlecić nam dostarczenie odpowiednich regałów magazynowych dla Twojego przedsiębiorstwa.

  Jakie regały magazynowe są Ci potrzebne?

  LTM to jeden z największych dystrybutorów regałów magazynowych w Polsce. W naszej stałej ofercie znajdziesz wszystkie rodzaje regałów mających zastosowanie zarówno w standardowych magazynach, na zapleczach sklepów i hurtowni, jak i w sklepach wielkopowierzchniowych czy w największych centrach logistycznych.

  Na pewno mamy takie regały, jakich potrzebujesz, ze szczególnym akcentem na:

  • Regały paletowe – oferujemy regały o wysokości od 1,8 do 15 metrów i o maksymalnym udźwigu 30 000 kg na pole.
  • Regały wysokiego składowania – dostarczamy regały o wysokości do 15 metrów i o maksymalnym udźwigu do 30 000 kilogramów na pole.
  • Regały półkowe – w naszej ofercie znajdziesz regały półkowe (idealne np. do sklepu) o wysokości do 7 metrów i o maksymalny udźwigu do 3500 kilogramów na pole.
  • Regały przepływowe – oferujemy regały przepływowe w wariantach wysokości od 1,8 do 18 metrów, z kolei maksymalne obciążenie pola jest dobierane indywidualnie.
  • Regały wjezdne – w LTM zamówisz regały wjezdne o wysokości od 1,8 do 18 metrów, gdzie maksymalne obciążenie jest dobierane indywidualnie.
  • Regały wspornikowe – sprawdź naszą ofertę regałów wspornikowych dostępnych w wariantach wysokości od 1,8 do 8 metrów, o obciążeniu dobieranym indywidualnie do potrzeb klienta.

  LTM oferuje wyłącznie regały magazynowe czołowych, renomowanych producentów, które spełniają rygorystyczne kryteria jakościowe. Wszystkie regały dystrybuowane przez LTM posiadają atesty zgodności z normami FEM i EN 15512.

  Jeśli potrzebujesz regałów magazynowych do przechowywania produktów spożywczych, to wiedz, że nasza oferta obejmuje konstrukcje malowane farbami i lakierami z atestem Polskiego Związku Higieny, dzięki czemu w 100% nadają się do magazynowania żywności.

  Mamy też regały używane

  Musisz wymienić obecne, wysłużone regały magazynowe, ale budżet nie pozwala na zakup nowych, wyprodukowanych na zamówienie konstrukcji? Spokojnie – skontaktuj się z LTM i zapytaj o aktualną dostępność używanych regałów magazynowych.

  W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór regałów z drugiej ręki, które są w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, zostały drobiazgowo sprawdzone przez naszych ekspertów, dzięki czemu gwarantujemy ich pełną użyteczność. To świetny sposób na mądre oszczędności w biznesie.

  Z pełną ofertą regałów magazynowych dystrybuowanych przez LTM możesz się zapoznać na naszej stronie internetowej. Pamiętaj, że zapewniamy kompleksową obsługę, w tym doradztwo techniczne, montaż oraz demontaż regałów. O szczegóły zapytaj doradcę LTM -renomowanego dystrybutora regałów magazynowych w Łodzi.

  Przykładowe realizacje

  Nasi klienci

  Lista naszych klientów nieustannie się poszerza. Dumni jesteśmy ze współpracy z nimi i cieszymy się, że rozwiązania, które im dostarczamy doskonale spełniają swoje zadania.