Regały magazynowe Warszawa – zamów nowe lub używane regały w LTM!

Dobrze dobrane regały magazynowe pozwalają do maksimum wykorzystać dostępną przestrzeń magazynu, przechowywać towary w sposób bezpieczny i przyspieszyć tempo ich rotacji. Nie muszą być przy tym drogie, co udowadnia LTM – czołowy dystrybutor regałów magazynowych renomowanych producentów. Przymierzasz się do wyposażenia Twojego magazynu firmowego? Szukasz solidnych regałów magazynowych we Wrocławiu w bardzo dobrej cenie? Już teraz zapoznaj się z ofertą LTM i sprawdź, dlaczego warto zamówić regały właśnie u nas.

Popracujmy razem

  Dostarczamy regały magazynowe przedsiębiorstwom ze wszystkich branż

  Regały to niezbędny element wyposażenia zaplecza magazynowego – niezależnie od tego, w jakiej branży działa dane przedsiębiorstwo. Takie konstrukcje wykorzystuje się w sektorze logistyczno-magazynowym, budowlanym, spożywczym, motoryzacyjnym, produkcyjnym, sprzedaży hurtowej i detalicznej.

  Każdy przedsiębiorca zamawiający regały magazynowe oczekuje, że będą to konstrukcje nie tylko idealnie dopasowane do specyfiki jego biznesu i posiadanego zaplecza, ale również trwałe. Tutaj kluczowe znaczenie ma zamówienie regałów sprawdzonych, renomowanych producentów, których dystrybutorem w Polsce jest LTM.

  Dostarczamy regały magazynowe w Warszawie i w całej Polsce. Wśród naszych klientów są takie marki, jak sieć sklepów Biedronka, hurtownie budowlane BUD MAT czy autoryzowany dealer Mazdy. To najlepsza rekomendacja i potwierdzenie naszego profesjonalizmu.

  Mamy regały magazynowe, jakich potrzebujesz

  W stałej ofercie LTM znajdują się wszystkie popularne rodzaje regałów magazynowych, które mają zastosowanie zarówno w wielkich centrach logistycznych, jak i na zapleczach małych firm produkcyjnych czy sklepów detalicznych.

  Stała oferta LTM obejmuje takie regały magazynowe jak:

  • Regały paletowe – dostępne są regały o wysokości od 1,8 do 15 metrów i o maksymalnym udźwigu 30 000 kg na pole.
  • Regały wysokiego składowania – oferujemy regały o wysokości do 15 metrów i o maksymalnym udźwigu do 30 000 kilogramów na pole.
  • Regały półkowe – dostarczamy regały o wysokości do 7 metrów i o maksymalny udźwigu do 3500 kilogramów na pole.
  • Regały przepływowe – te regały są dostępne w wariantach wysokości od 1,8 do 18 metrów, z kolei maksymalne obciążenie pola jest dobierane indywidualnie.
  • Regały wjezdne – w naszej ofercie są dostępne regały wjezdne o wysokości od 1,8 do 18 metrów, gdzie maksymalne obciążenie jest dobierane indywidualnie.
  • Regały wspornikowe – te regały magazynowe występują w wysokościach od 1,8 do 8 metrów, natomiast maksymalne obciążenie jest dobierane indywidualnie do potrzeb klienta.

  Warto postawić na jakość

  Wybierając regały magazynowe zawsze należy skupić się na dwóch kryteriach: funkcjonalności oraz jakości wykonania. Szczególną uwagę zwracamy na tę drugą kwestię. Regały powinny służyć przez wiele lat i w tym czasie nie wymagać żadnych zabiegów konserwacyjnych czy tym bardziej napraw. Jest to natomiast ściśle uzależnione od klasy materiałów, z jakich wykonano konstrukcję, dokładności montażu oraz parametrów obciążeniowych określonych przez producenta.

  LTM oferuje wyłącznie regały znanych, cenionych producentów, gwarantujących bardzo wysoką jakość i przewidywalną trwałość swoich konstrukcji. Wszystkie dostarczane przez nas regały spełniają normy FEM i EN 15512. Warto zauważyć, że regały malowane są farbami i lakierami z atestem Polskiego Związku Higieny. To pozwala wykorzystywać konstrukcje do przechowywania produktów spożywczych.

  Dostarczamy również używane regały magazynowe w Warszawie

  W stałej ofercie LTM znajdują się zarówno nowe, jak i używane regały magazynowe. Konstrukcje z drugiej ręki są zawsze drobiazgowo sprawdzane przez naszych ekspertów, dzięki czemu możemy zagwarantować ich bardzo dobry stan techniczny i pełne bezpieczeństwo stosowania. To znakomita propozycja dla przedsiębiorców dysponujących ograniczonym budżetem, a przy tym niemających specyficznych wymagań w zakresie dopasowania regałów do posiadanego zaplecza magazynowego.

  Już teraz zapraszamy do zapoznania się z ofertą LTM – czołowego dystrybutora regałów magazynowych w Warszawie i w całej Polsce.

  Przykładowe realizacje

  Nasi klienci

  Lista naszych klientów nieustannie się poszerza. Dumni jesteśmy ze współpracy z nimi i cieszymy się, że rozwiązania, które im dostarczamy doskonale spełniają swoje zadania.