Wiele firm latami korzysta z regałów magazynowych, które jednak w pewnym momencie przestają być potrzebne lub muszą zostać zastąpione innymi konstrukcjami. W takiej sytuacji warto skorzystać z oferty przedsiębiorstwa zajmującego się skupem regałów magazynowych. To bardzo dobre rozwiązanie, które z jednej strony pozwala pozbyć się problemu w postaci niechcianych regałów, a z drugiej jeszcze na tym zarobić. LTM oferuje skup regałów magazynowych paletowych oraz innych. Masz takie na sprzedaż? Koniecznie skontaktuj się z nami!

Kiedy warto zdecydować się na sprzedaż regałów magazynowych?

Skup regałów magazynowych paletowych (i wszelkich innych) to nasza propozycja skierowana do przedsiębiorców, którzy już nie potrzebują posiadanych regałów. Może to wynikać np. ze zmiany profilu działalności, przeniesienia siedziby firmy czy wprowadzenia do oferty produktów, które wymagają składowania na zupełnie innych regałach.

Zdecyduj się na naszą ofertę zawsze wtedy, gdy musisz się pozbyć regałów, a z oczywistych względów nie chcesz ich po prostu wyrzucać czy sprzedać na złom.

Sprzedaj nam niepotrzebne regały magazynowe

Masz regały magazynowe, z których już nie korzystasz, a zajmują sporo miejsca? Może zmieniasz lokalizację i nie chcesz inwestować w całą logistykę związaną z demontażem, transportem i ponownym montażem regałów w nowym miejscu? Skorzystaj z naszej oferty.

LTM oferuje skup regałów magazynowych paletowych, jak i innych rodzajów. Wycenimy Twoje regały, złożymy Ci atrakcyjną propozycję, a następnie odbierzemy je we wskazanym miejscu. To bardzo wygodne rozwiązanie.

Dlaczego to się opłaca?

Czy warto sprzedać niepotrzebne lub zużyte regały magazynowe? Jak najbardziej! Przedsiębiorcy często nie zdają sobie sprawy z tego, że to, co mają w swoich magazynach, jest warte znacznie więcej niż cena złomu.

Pamiętajmy, że nie każda firma może sobie pozwolić na zakup nowych czy tym bardziej wyprodukowanych na zamówienie regałów magazynowych. W Polsce jest duży popyt na regały z drugiej ręki, zwłaszcza te w dobrym stanie technicznym i wizualnym, oferowane przez profesjonalnych dystrybutorów.

Największą korzyścią wynikającą ze sprzedania niepotrzebnych regałów magazynowych nie jest wcale to, że otrzymasz za nie pieniądze. Liczy się przede wszystkim zwolnienie przestrzeni magazynowej, którą będzie można od razu zagospodarować na nowo, chociażby umieszczając w niej regały innego rodzaju.

Ponadto już sama konieczność pozbycia się regałów magazynowych stanowi niemały problem dla przedsiębiorców, którzy nie mają ani czasu, ani środków na przeprowadzenie demontażu, a następnie wywiezienie konstrukcji.

Opcja skupu regałów magazynowych paletowych czy dowolnych innych jest znakomitą alternatywą dla sprzedaży na własną rękę. Gwarantuje to dużą oszczędność czasu oraz brak uciążliwości związanych z kontaktowaniem się z zainteresowanymi kupcami, odpowiadania na wciąż te same pytania, publikowania ogłoszeń itd.

Co robimy ze skupionymi regałami magazynowymi?

LTM to czołowy dystrybutor regałów magazynowych, które dostarczamy przedsiębiorstwom w całej Polsce. Poza nowymi konstrukcjami oferujemy również regały używane, w tym właśnie odkupione od klientów.

Po odebraniu regałów z demontażu dokładnie sprawdzamy ich stan techniczny oraz wizualny. Jeśli jest taka potrzeba, to przeprowadzamy renowację, używając do tego farb z atestem Polskiego Związku Higieny (dzięki czemu regały mogą być wykorzystywane do przechowywania na nich produktów spożywczych).

Następnie odrestaurowane regały trafiają do dalszej sprzedaży i będą służyć kolejnym właścicielom. To idealnie wpisuje się w filozofię Zero Waste, czyli ograniczania produkcji odpadów – z korzyścią dla naszej planety.

Jeśli zatem masz niepotrzebne regały lub w najbliższej przyszłości planujesz się ich pozbyć, to już teraz skontaktuj się z LTM. Przeanalizujemy Twoją propozycję i złożymy Ci konkretną, bardzo korzystną ofertę. Zajmujemy się skupem regałów magazynowych paletowych, ale też wszelkich innych rodzajów.

Uwolnimy Cię od problemu, wypłacimy pieniądze od ręki, a także przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę na zakup nowych lub używanych regałów zastępujących te, których chcesz się pozbyć.